Безбар’єрність як новий стандарт публічної служби

Безбар’єрність як новий стандарт публічної служби
1 ПЕРЕГЛЯДІВ
Безбар'єрність на публічній службі означає створення умов, які забезпечують рівний доступ та можливості для всіх працівників, незалежно від їхніх фізичних, соціальних чи інших особливостей.
Це включає:
-усунення фізичних перешкод,
-адаптацію робочого середовища,
- впровадження інклюзивної культури.
Відповідно до рекомендацій ПРООН, безбар'єрність на робочому місці сприяє реалізації права на працю кожного та підвищує ефективність роботи колективу.
А створення безбар'єрного середовища передбачає не лише фізичну доступність, але й зміну ставлення та усунення стереотипів щодо людей з інвалідністю та інших вразливих груп.
Публічні службовці відіграють ключову роль у впровадженні безбар'єрності, адже від їхніх дій залежить формування інклюзивного та доступного середовища для всіх громадян.
Тож важливо, активно сприяти створенню безбар'єрних робочих місць та підтримували культуру безбар'єрності.
Детальні рекомендації щодо впровадження безбар'єрності на публічній службі можна знайти у посібнику, підготовленому ПРООН в Україні за посиланням https://www.undp.org/.../bezbaryernist-na-publichniy...
Тому створення безбар'єрного простору на публічній службі є важливим кроком до забезпечення рівних можливостей та підвищення ефективності роботи державних органів.
 
Мої відео